Polityka prywatności
Dokument określa zasady przetwarzania danych osobowych pozyskanych przez sklep koliber24.pl, prowadzony pod adresem internetowym www.koliber24.pl. (dalej: Sklep) 
 
KOLIBER Sp. z o.o.
Aleja Jana Pawła II 59B/49, 15-704 Białystok
NIP 5423258033 REGON 364774774
Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000631698
kapitał zakładowy: 5.000 zł (opłacony w całości)


1. Administratorem danych osobowych zbieranych przez Sklep jest KOLIBER Sp. z o.o.

2. Sklep zbiera następujące dane osobowe:
a) W celu: dokonywania zakupów, rejestracji konta Klienta lub w celu wypełnienia formularza zamówienia:
- imię i nazwisko,
- dane adresowe (ulica i numer domu/mieszkania, miejscowość, kraj)
- adres e-mail,
- dane kontaktowe (telefon lub telefon komórkowy),
b) W celach marketingowych (zapis do newslettera):
- adres e-mail.

3. Podanie danych określonych w pkt. 2a jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do dokonania odpowiednio: rejestracji konta, zakupu towaru, wypełnienia formularza zamówienia.

4. Podanie danych oznaczonych w pkt. 2b oznacza, iż wskazany adres e-mail będzie wykorzystywany w celu wysyłania wiadomości (w szczególności informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz na czas zgodny z obowiązującymi przepisami z uwzględnieniem przedawnienia roszczeń oraz zobowiązań podatkowych. Dane osobowe na przetwarzanie których wyrazili Państwo zgodę będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody.

6. W przypadku zawarcia umowy sprzedaży i wybraniu przez Klienta formy płatności w postaci szybkiego przelewu Sklep może udostępniać firmom pośredniczącym w realizacji przelewu (PayU, Shoper) dane osobowe niezbędne do realizacji zamówienia.

7. W przypadku zawarcia umowy sprzedaży i wybraniu przez Klienta odpowiedniego sposobu dostawy Sklep może udostępniać firmom kurierskim dane osobowe niezbędne do realizacji zamówienia.

8. Sklep udostępnia środku techniczne i organizacyjne zapobiegające pozyskiwaniu i modyfikowaniu przez osoby nieuprawnione danych osobowych przysyłanych drogą elektroniczną, w szczególności:
- umożliwia dostęp do Konta jedynie po podaniu prawidłowego loginu i hasła.
- zabezpiecza dane przed przetwarzaniem przez nieuprawnione osoby.

9. Obowiązani są Państwo do nieudostępnienia swojego hasła i loginu osobom trzecim. Należy pamiętać o każdorazowym wylogowaniu się z konta Klienta po zakończeniu korzystania ze strony Sklepu. Ponadto należy zachować szczególną ostrożność w przypadku korzystania z komputerów znajdujących się w miejscach publicznych lub dostępnych dla wielu osób.

10. W każdym momencie mają Państwo możliwość:
a) podglądu i edycji danych w ramach Konta Klienta, 
b) dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania usunięcia,
c) sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

11. W przypadku chęci skorzystania z powyższych uprawnień wystarczy skontaktować się ze Sklepem poprzez adres e-mail bok@koliber24.pl. Na adres ten mogą Państwo wysyłać także inne zapytania dotyczące Państwa danych osobowych.

12. Klient ma prawo do wniesienia skargi związanej z przetwarzaniem danych osobowych do odpowiedniego organu nadzorczego.

13. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl