WYSYŁKA JUŻ W 24 GODZINY

X

Zwroty

Nie jesteś zadowolony z zakupionego towaru?

W ciągu 14 dni od odbioru paczki masz prawo zwrócić produkt.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Następnie Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Jak wygląda zwrot?

1. Aby skutecznie dokonać zwrotu należy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu przesłać do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

a) Skan wypełnionego i podpisanego oświadczenia prosimy przesłać na adres: bok@koliber24.pl. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można pobrać tutaj.

lub

b) W wersji papierowej na adres: BOK Koliber sp. z o.o. ul. Ciołkowskiego 165A, 15-516 Białystok

Oświadczenie można przesłać wraz ze zwracanym towarem. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na dochowanie ustawowych terminów.

2. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Koszty zwrotu pokrywa klient. 

Adres do zwrotu:

BOK
Koliber sp. z o.o.
ul. Ciołkowskiego 165A
15-516 Białystok
(z dopiskiem "ODSTĄPIENIE")

3. Nie odbieramy paczek za pobraniem oraz z paczkomatu.

4. Należności zwracamy na nr konta podany w formularzu zwrotu.

5. Przed wysyłką prosimy:

  • Wykonać zdjęcia produktu przed wysyłką (chodzi o udokumentowanie stanu w razie uszkodzenia w transporcie). Za odsyłany towar odpowiada klient.
  • Jeżeli posiadają Państwo oryginalne opakowanie należy zapakować w nie produkt. Opakowanie należy zabezpieczyć w analogiczny sposób w jaki dotarła do Państwa np.: folią jeżeli była użyta oraz należy użyć oznaczeń ostrzegawczych. Zamiast foli można użyć worka na śmieci i okleić go taśmą. Oznaczenia ostrzegawcze można wypisać na dużej kartce papieru i przykleić taśmą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl